Sincan Araba Kiralama

sincan araba kiralama

Sincan araba kiralama firması olarak tüm müşterilerimize 7/24 yardımcı olmaktayız.

Sincan Araba Kiralama – 0312 280 00 31

Oto kiralama ve rent a car firması olarak sizlere daha cazip fiyatlar sunabilmek adına ister ankara sincan araba kiralama

Sincan araba kiralama İsterseniz de Sincan rent a car merkez ofisinden araç kiralama ihtiyaçlarınızda sürekli kampanyalar yapmaya devam etmekteyiz.

Sincan araç kiralama ihtiyaçlarınızda özellikle kış döneminde yaz dönemine göre yarı yarıya düşen araba kiralama fiyatlarımızla ve yine bu dönemde 7 gün sincan araba kiralama yapacak olacak sizlerden neredeyse 6 günlük fiyat uygulayarak sincan araba kiralama sektöründe öncü olmaya devam etmekteyiz. Ayrıca bu kampanyalarımızı ve diğer kampanyalarımızı sosyal medya üzerinden sizlerle de paylaşmaktayız.

Sincan Oto Kiralama – Sincan Rent A Car

Sincan araba kiralama ve Sincan Araç kiralama fiyatları, kiralık araç ihtiyacı olan  yolcularımızın hangi tarihlerde geleceği, kaç gün kalacağı ve araç markaları ile doğru orantılı olarak yükselmekte veya düşmektedir. Web sitemizden sincan araç kiralama fiyatlarımızı gelecek olduğunuz ay ve kalacağınız gün sayısına bakarak araç modellerine göre rahatlıkla görebilirsiniz. Sincan araba kiralama fiyatlarında artış olsa bile firmamız Sincan Rent a Car rezervasyon onayı verdiği hiç bir aracın fiyatını yükseltmez ve sizlerden onay verdiği fiyattan ödeme talep eder.

Sincan Araba Kiralama – Sincan Tarihi

Sincan’ın ilk yerleşik tarihi ve uğradığı değişimler hakkında belgeye dayanan kesin bilgiler bulunmamaktadır. Sincan ile ilgili ilk belge 31.12.1892 yılında İstanbul-Bağdat tren yolunun Sincan köyden geçmesi ile başlar. Sincan çevresinde yapılan bazı kazılarda Selçuklulara ait eserlerin bulunması XI. Yüzyılda Sincan ve çevresinde yerleşim olduğuna dair önemli ipuçları vermektedir.1926 Devlet Demir Yolları arşivlerinde Hattın devamında 8-10 hanelik bir köy, hatta yakın olan bir de cami var şeklinde yazılmaktadır.

Sincan araba kiralama ; Cumhuriyetin ilk yıllarında 28 hane ve 1 mescitten ibaret olan Sincan 1935 Yılında yapılan nüfus sayımında Sincan’ın nüfusu 305 kişi olarak tespit edilmiştir. Sincan’ın bilinen tarihi ise 1936 yılında Ankara Valiliği tarafından örnek köy olarak planlanıp, 1938 yılında ise Romanya’dan gelen 100 göçmen ailesinin yerleştirilmesi ile başlamaktadır. 1950 yılında nüfusu 1258’e ulaşmıştır.

Sincan Oto Kiralama – Sincan Tarihi

Sincan İstanbul-Ankara Tren yolu ile Ankara-Beypazarı-Ayaş Devlet Karayolu üzerinde olması nedeniyle kısa zamanda hızlı bir şekilde gelişmiş olup buna paralel olarak 1956 yılında Yenimahalle İlçesine bağlı Bucak Merkezi haline dönüştürülmüş ve aynı yıl içinde de Belediye teşkilatı kurulmuştur.

Sincan Kiralama Firması – İdari Durum

Sincan araba kiralama Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki 5747 Sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince İlçemize bağlı Yenikent İlk Kademe Belediyesi ile, Polatlı İlçesine bağlı Temelli İlk kademe Belediyesi tüzel kişilikleri kaldırılarak mahalleleri ile birlikte Sincan İlçesine Katılmıştır.(Aynı yasanın geçici 2.maddesi gereğince tüzel kişiliği ilk Mahalli İdareler Genel seçimi yapılan.29.03.2009 tarihi itibarı ile sona ermiştir.) Böylelikle Sincan ilçesi 57 mahalleye ulaşmıştır. (13 mahalle Yenikent İlk Kademe Belediyesinden, 15 mahalle ise Temelli İlk Kademe Belediyesinden) Sincan ilçesinin beldesi ve köyü bulunmamaktadır.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir