Hizmetlerimiz

Araç Kiralama

Sincan merkezde hizmet veren sincan araç kiralama sizlere en beğenilen sincan oto kiralama alternatiflerini, en kaliteli seyahat deneyimini sunan, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla yılın 365 günü kesintisiz sunuyor. Sincan’da kiralık Ford Focus araç seçeneklerinden, dünyaca ünlü Alman otomotiv devlerinin ürettiği Audi, BMW ve Mercedes marka araçlara kadar geniş bir yelpazede, sincan oto kiralama ihtiyaçlarınız için sunduğumuz son model otomobillerimize hemen bir rezervasyon oluşturun, sincan merkezden hemen teslim alın. Üstelik kredi kartı kullanmadan sincan’da online oto kiralama rezervasyonu yapma ayrıcalığı sadece sincan araç kiralamada.

Flo Kiralama

HER SEGMENTTE SEÇİM İMKANI

Sincan Filo kiralama, farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi içerisinden, beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak alternatifleri sunar.Sizden gelecek ihtiyaç ve talep doğrultusunda satın alma yapan Sincan Filo ekibimiz, talep ettiğiniz araçlar gelene kadar da sizlere mevcut araçlarından araç desteği sağlamaktadır. Sincan Filo olarak bizler, istikrarlı yatırımlarımıza devam ederek filomuzu çeşitlendirmekte ve marka ve model seçeneklerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.

PROFESYONEL SATIŞ EKİBİ

Araç tercihi aşamasında segment, marka ve model seçenekleri ilgili müşterilerini kapsamlı bir şekilde bilgilendiren uzman Sincan Filo satış kadrosumuz, iş modelinizin detaylarını değerlendirerek size en uygun operasyonel filo yönetimi hizmet paketlerini oluşturur, sizlere özel fiyat ve model seçenekleri arasında tercih yapmanızı sağlar.

7/24 SİNCAN FİLO KİRALAMA DESTEK HATTI HİZMETİ

Arıza ve hasar gibi acil durumlarda 0312 280 00 31 numaralı Tam Destek Hattı’mızı arayarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak çekici hizmeti, seyahate devam aracı, gerektiğinde konaklama gibi geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

PERİYODİK BAKIM VE ARIZA ONARIM HİZMETİ

Tüm Türkiye’yi kapsayan birçok anlaşmalı servis noktası ile Sincan Filo , size yaygın bir coğrafyada, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, yüksek kalite standartlarında güvenilir ve hızlı hizmetler sunar. Yetkili servislerde yapılacak bakımlarımız sayesinde aracınız garantili şekilde onarım görecek ve tespitler sonucu güvenli şekilde araçlarınızı teslim alabileceksiniz.

HASAR YÖNETİMİ

Operasyonel filo yönetimi hizmeti aldığınız araçların hasar yönetimi, Sincan Filo ‘ nun Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan anlaşmalı servis ağı ve uzman ekibi tarafından hızla ve güvenle gerçekleştirilir. Son teknolojiye sahip sistemleri ve gelişmiş alt yapısı ile kendi yazılımları üzerinden servis noktalarıyla Destek Hattı ve Satış Sonrası Hizmetler Ekibi ile bağlantı sağlayan Sincan Filo , tüm işlemleri etkin ve zamanında takip ederek yüksek kalite standartlarında hizmetler sunar.

İKAME ARAÇ HİZMETİ

Sincan Filo ’nun profesyonel filo yönetimi anlayışı, her durumda işinize kesintisiz olarak devam edebilmenizi sağlar. Türkiye genelinde aracınız ile ilgili herhangi bir nedenle yola devam edemediğiniz durumda, yaygın hizmet ağı ile Sincan Filo, Destek Hattı aracılığı ile ihtiyacınıza en uygun aracı size hızla ve güvenle sunar. Ayrıca aracınızın 48 saatten uzun sürecek onarımlar için servise girmesi ve evrakların teslim edilmesi ile birlikte aracınız servisten çıkana kadar sizlere sınırsız süre için ikame araç desteğini Sincan Filo ofislerinden sağlamaktayız.

LASTİK YÖNETİM HİZMETİ

Türkiye genelinde birçok anlaşmalı lastik servisi ve bayisi ile hizmet sunan Sincan Filo, lastik tedarik, değişim ve saklama hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştıran hizmetler sunar. Sincan Filo , üretici markaların belirlediği teknik özelliklere uygun olarak sektörde önde gelen markaların lastiklerini tercih eder. Tam Destek Hattı aracılığı ile açtıracağız lastik talep ve saklama kontakları ile en hızlı şekilde lastikleriniz tedarik edilir, ilgili bayi ve/veya servislerde değişimi sağlanır.

OGS / HGS YÖNETİMİ

Sincan Filo , tercih etmeniz durumunda, hizmet bedeli karşılığında ekstra olarak HGS/OGS sağlama hizmeti sunarak, araçlarınız için cihaz ve etiketlerin tedarik edilmesi ile ilgili bürokratik ve operasyonel süreçleri uzman ekibiyle sizin adınıza gerçekleştirir, her türlü ceza ve kaçak geçiş durumlarında erken ödeme imkanından yararlanarak sizlere hızlı ve indirimli ödeme imkanı sunar.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]